Treneri

Snovborda Akadēmijas vadītāja un trenere

Līga Strazdiņa

Līga ir Sertificēta Snovborda Instruktore un kopš 2012. gada vada Snovborda Akadēmiju. Līgas mērķis ir nodot snovborda braukšanas prasmes bērniem un pieaugušajiem ar interesantiem vingrinājumiem, kas palīdz mācīšanās procesu padarīt vieglāku un aizraujošāku. Līgai vienmēr būs padomā kas jauns, ko variet apgūt uz snovborda dēļa!
Līga iesaka – ar snovbordu mācieties braukt pie instruktora, lai aiztaupītu sev liekus zilumus un nelāgus ieradumus!

Sertifikācija:

1. līmeņa Snovborda Instruktora sertifikāts  (2011. gads, Latvija)

2. līmeņa Snovborda Instruktora sertifikāts, ISIA (starptautiskā slēpošanas snovborda instruktoru asociācija) akceptēts. (2012. gads, Somija)

C kategorijas Sporta Treneris Snovbordā, LSFP (2015. gads, Latvija)

Vispārējās Fiziskās Sagatavotības trenere

Diāna Stupele

Diāna ir fizioterapeite, masiere, fiziskās sagatavotības trenere ar 8 gadu pieredzi un lektore Sporta Izglītības Aģentūrā. Strādā gan ar bērniem, gan - pieaugušajiem. Viņas nodarbības ir interesantas un daudzveidīgas, viņa prot motivēt izdarīt vairāk, tāpēc tās vienmēr ir labi apmeklētas. Diāna daudziem sportistiem ir palīdzējusi sasniegt mērķus kā fiziskās sagatavotības trenere - Rīgas airēšanas klubam, vienam no pasaules populārākajiem skrituļslidotājiem - Nilam Jansonam, “Mini Drome” sacīkšu čempionam Tomam Alsbergam un daudziem citiem. Bet šobrīd Diāna ir pieņēmusi izaicinājumu sagatavot Snovborda Akadēmijas audzēkņus braukšanai/ triku veikšanai uz snovborda dēļa.

Sertifikācija:

LSPA Bakalaura Akadēmiskais Grāds Sporta Zinātnē (2007);

LSPA Profesionālās Augstākās Izglītības Diploms ar kvalifikāciju “Fizioterapeits” (2009).

Vispārējās Fiziskās Sagatavotības trenere

Elizabete Deičmane

Elizabete ir pēdējā kursa fizioterapijas studente Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Paralēli studijām apmeklē kvalifikācijas celšanas seminārus; paaugstina kvalifikāciju dažādās prakses vietās un strādā kā fizioterapeita asistente fitnesa un veselības studijā Vingrosev.lv. Jau šogad, saņemot diplomu, Elizabete būs bērnu fizioterapeite. Elizabetei ir lielisks kontakts darbā ar bērniem - viņa māk aizraut un ieinteresēt bērnus fiziskām aktivitātēm, kā arī, konsultē bērnus un viņu vecākus par dažādiem veselības jautājumiem, pielieto fizioterapeitisko ārstēšanu, piemēram, teipošanu, masāžas, manuālās tehnikas, u.c.

Snovborda instruktors

Toms Cirvelis

Toms ir snovborda entuziasts, kurš Snovborda Akadēmijā ir lielisks palīgs ne pirmo gadu. Ar neizsmeļamu pacietību, pozitīvismu un sportisku azartu viņš spēj pārvērst jauno braucēju nedrošību lieliskās sajūtās, kas pārņem snovbordistu, patstāvīgi braucot pa kalnu.

Sertifikācija:

1. līmeņa Snovborda Instruktora sertifikāts (2016. gads, Latvija, Žagarkalns)

Snovborda instruktors

Emīls Krišjānis

Emīls iet pēc kalnu bezgalīgās mežonības un neaprakstāmās sajūtas, šķeļot pūdera laukus. Tajos brīžos neeksistē nekas cits, tā ir laime. Lai šo garšu nezaudētu, pēc iespējas bieži ir jāpavada laiks sniegā, un kāpēc ne kopā ar jaunajiem censoņiem, palīdzot atklāt snovborda pasauli!

Sertifikācija:

1. līmeņa Snovborda Instruktora sertifikāts (2015. gads, Andora-Soldeu)

Snovborda instruktors

Jānis Sarāns

Jānis ir snovbordists un snovborda entuziasts ar vairāk nekā 14 sezonu pieredzi. Iepriekš bijis arī Latvijas Freestyle snovborda izlases dalībnieks un Cēsu snovborda skolas treneris. Snovbords jau no bērna kājas ir bijis Jāņa viena no lielākajām aizraušanām un turpina tāda būt arī šobrīd.

Snovborda instruktors

Gusts Jermacāns

Esmu Gusts, braucu ar snovborda dēli kopš 13 gadu vecuma, kad pagalmā ar paša spēkiem pirmo reizi uzbūvēju džampu un nepaguris mācījos pa to lekt. Snovbords mani aizrauj ar brīvību un sava stila izpaušanu! Patīk savas zināšanas nodot jaunajiem censoņiem, kā arī pašam apgūt jaunus trikus un piedalīties sacensībās.

Sertifikācija:

1. līmeņa Snovborda Instruktora sertifikāts (2016. gads, Latvija, Žagarkalns)